در پایان هر فصل فراگیر آزاد از طریق شرکت در آزمون‌های موسسه آموزش‌های کاربردی پیشگام بینش، گواهینامه دریافت می‌کنند. آزمون گواهینامه در دو مرحله‌ی کتبی و عملی برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در صورت کسب نمره حداقل ۷۰ از ۱۰۰ موفق به دریافت آن می‌شوند. گواهینامه موسسه آموزش‌های کاربردی پیشگام بینش از یک سو امتیازی برای دارندگان آن در بازارکار محسوب شده و از سوی دیگر معیاری اطمینان بخش برای دستگاه‌های اجرایی و مناقصه‌گران بوده تا با اتکا به آن نیروهای با دانش و تسلط کافی را در سازمان خود به‌کارگیرند.

بازارکاری به وسعت مشتریان پیشگام بینش

بیش از 1800 مرکز برگزاری مناقصات و مدیریت قراردادها در دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌ها و سازمان‌ها از نرم‌افزارهای پیشگام بینش استفاده می‌کنند. داشتن گواهینامه پیشگام بینش پیش شرط لازم برای ورود به این بازارکار بزرگ است.
همراه شما در مسیر پیوستن به بازارکار

یک امـتیاز برای پـیوستن به خـانواده بـزرگ پیشگام بینش

بیش از 20000 مرکز برگزاری مناقصات و امور قراردادها از قوانین معاملاتی بالادستی و اختصاصی خود برای برگزاری معاملات و مدیریت قراردادهایشان موظفند استفاده نمایند.تغییرات زیاد قوانین و رویه‌ها و جابجایی نیروها همیشه نیاز به نیروهای تازه نفس و مطلع را در این سازمان‌ها تازه نگاه داشته است.

شرایط دریافت گواهینامه‌ی پیشگام بینش

پیش نیاز دریافت گواهینامه‌‌‌های مرکز آموزش‌های کاربردی، تسلط به قوانین و نحوه کاربری نرم‌افزار می‌باشد. بنابراین برای دریافت گواهینامه دو مسیر، پیش رو خواهید داشت:

  • ♦ در کلاس‌های آموزشی حضوری یا الکترونیکی شرکت کنید و پس از کسب مهارت‌های لازم، با شرکت در آزمون پایان‌دوره گواهینامه را دریافت کنید.
  • ♦ در صورت داشتن مهارت کافی، می‌توانید مستقیما درخواست شرکت در آزمون را به مرکز اعلام کنید. (تماس با ما)

درخواست دمو

واحدهای تخصصی ما برای شما جلسه دموی سامانه‌ها و مشاوره رایگان را تنظیم می‌کنند
error: پیشگام بینش از شما رعایت قانون کپی رایت را خواستار است!