تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

پیشگام بینش اقدام به طراحی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس خواسته‌های قوانین و مقررات بخش عمومی دولتی و غیردولتی کشور و حتی بخش خصوصی نموده است.
ممیزی محصولات و خدمات شرکت طبق روال به‌صورت برنامه‌ریزی شده و در بخش قانونی، فرآیندها، مستندات، عملکرد، کنترل‌‏ها و … از یک سو توسط گروه‌های متخصص درون سازمانی و از سویی دیگر توسط کارگروه‌‏های تخصصی دولتی و غیردولتی انجام می‏‌گیرد.
بر اساس خط مشی کیفیت و استانداردهای ممیزی محصولات و خدمات پیشگام متعهد است:

 • از طریق به‌کارگیری سیستم کیفیت در فرآیند تولید نرم افزار، از تولید هرگونه محصول نا منطبق با قوانین و نیازهای مشتری جلوگیری کند.
 • توان تخصصی نیروی انسانی خود را از طریق آموزش مستمر و مناسب در دو بخش حقوقی و نرم افزار ارتقاء دهد.
 • کیفیت محصول را از طریق بهبود مستمر سیستم کیفیت بهبود بخشد.
 • خدمات پشتیبانی قابل اطمینان و مستمر و سریع به مشتریان در دو بخش:
  الف-حقوقی (قوانین جدیدالتصویب) ب- نرم افزاری جهت بهره‏برداری موثر و مطلوب از محصولات نرم افزاری ارائه دهد.
 • افزایش رضایتمندی مشتری را سرلوحه تمامی فعالیت‏های خود قرار دهد.
  با عرضه خدمات حقوقی و نرم افزاری، ارائه خدمات مشاوره، نظارت و آموزش در قالب راهکارهای جامع مبتنی بر قوانین معاملاتی و فاوا به عنوان شرکت متخصص و برتر داخلی در حوزه کاری خود رهبری بازار در ایران را در اختیار داشته و در ارائه تفکر نوین، نوآوری، خدمات و محصولات در بازارهای خارجی حضور موفق دارد.
  پیشگام بینش به عنوان سازمانی چابک، شبکه گسترده و یکپارچه از تیم‏های حقوقی و تخصصی و نمایندگی‏ها را مدیریت می‏کند. سرعت و دقت در ارائه راهکارهای دقیق، سریع و صحیح، یکپارچه، کارا، امن با تاکید بر تجربیات موفق، استانداردها و تکنولوژی روز صورت می گیرد.
  این امر باعث شده مشتریان ما را، شریک و همراهی قابل اتکا و ارزش آفرین بشناسند که نه تنها برای هر خواسته مرتبط ایشان در زمینه کاری پاسخی دارند بلکه اطمینان داشته باشند نیازهای آینده کسب و کارشان را نیز در حوزه قوانین معاملاتی و فناوری اطلاعات پیش بینی شده و همراه با راهکارهای عملیاتی و موفق در سازمانشان استقرار می‏یابد و لذا بخش عمده ای از موفقیت خود را متاثر از همراهی فناوری اطلاعات پیشگام بینش می دانند.