رادیو قانون مجموعه پادکست‌های پیشگام بینش

یـکی از رسـالت‌های ما در پـیشگام بـینش ایـن است که دانش و تجربه‌ای که در سال‌های فعالیتمان بـدست آوردیم را با مخاطبان به اشـتراک بگـذاریم مـقـاله‌های آمـوزشی، وبـینار‌های تـخصصی، تـفـسـیری قـوانـیـن، بـررسی راهـکارهای حقـوقی و فـنی مـهندسی معاملات و قـراردادها و ویـژه بـرنامه‌های تخصـصی بخشی از محتـواهای کاربردی هستند که با هدف ارائـه راهکارهای عملیاتی حقوقی و فنی و مهندسی برای حل مشکلات و آسـانـسـازی بـکارگیری قـوانین در اختـیـارتان قرار داده‌ایم از این پس با مـجـمـوعه پـادکـسـت‌های پـیشگام بـینش با نـام رادیـو قـانـون همراهتان هستیم.

یـکی از مـهـم ترین ویـژگی‌های این پـادکست مصاحبه‌هایی است که با صاحب نـظران حـوزه قـوانیـن معاملاتی و قراردادها در حـوزه‌های حقـوق و عـمـومی و خصـوصی انـجـام می‌شود تا با نـظرات هر کـدام از متـخصـصان از نـزدیک بیـشـتر آشـنا شـویـم.

عـلاوه بر این با مـدیرانی گفـتـگو می‌شـود که برای معـضـلات شنـاسایـی شده در حـوزه تخـصـصـی راهـکارهای عملیـاتی یافته‌اند.

 

آخرین قسمت‌های پادکست

قسمت ۱: آیین‌نامه ارزیابی کیفی توسط هیات وزیران اصلاح شد.

قسمت یک

تاریخ انتشار ۱۶ آبان ۱۴۰۰

در این بخش تمامی موارد و قسمت ها و موارد این اصلاحیه توسط دکتر خشایار کمانگیر مورد بررسی قرار گرفته است.

قسمت 2: بررسی تضاد اصلاحیه ارزیابی کیفی با قانون برگزاری مناقصات

قسمت دوم

تاریخ انتشار ۱۶ آبان ۱۴۰۰

دکتر خشایار کمانگیر بررسی کردند که اصلاحیه ارزیابی کیفی که توسط هیات وزیران صادر شده است با قانون برگزاری مناقصات چگونه و در کدام بخش ها و مواد قانون در تضاد است.

قسمت 3: بخشی از اصلاحیه ارزیابی کیفی هیات وزیران توسط مجلس لغو شد

قسمت سه

تاریخ انتشار ۱۶ آبان ۱۴۰۰

در این قسمت به بررسی لغو بخشی از اصلاحیه آیین‌نامه بند ج ماده 12 قانون برگزاری مناقصات که مرتبط با ارزیابی کیفی پیمانکاران و تامین کنندگان کالا است توسط مجلس شورای اسلامی پرداخته‌ایم.

در خبرنامه ما ثبت نام کرده و مشترک شوید

ما آخرین اخبار در مورد قوانین جدید، دستورالعمل ها و بخشنامه ها ، پادکست‌ها و آخرین سئوالات و نظرات را در اختیارتان قرار میدهیم.
error: پیشگام بینش از شما رعایت قانون کپی رایت را خواستار است!