رادیو قانون مجموعه پادکست‌های پیشگام بینش

یکی از رسالت‌های ما در پیشگام بینش این است که دانش و تجربه‌ای که در سال‌های فعالیتمان بدست آوردیم را با مخاطبان به اشتراک بگذاریم مقاله‌های آموزشی، وبینار‌های تخصصی، تفسیری قوانین، بررسی راهکارهای حقوقی و فنی مهندسی معاملات و قراردادها و ویژه برنامه‌های تخصصی بخشی از محتواهای کاربردی هستند که با هدف ارائه راهکارهای عملیاتی حقوقی و فنی و مهندسی برای حل مشکلات و آسانسازی بکارگیری قوانین در اختیارتان قرار داده‌ایم از این پس با مجموعه پادکست‌های پیشگام بینش با نام رادیو قانون همراهتان هستیم.

یکی از مهم ترین ویژگی‌های این پادکست مصاحبه‌هایی است که با صاحب نظران حوزه قوانین معاملاتی و قراردادها در حوزه‌های حقوق و عمومی و خصوصی انجام می‌شود تا با نظرات هر کدام از متخصصان از نزدیک بیشتر آشنا شویم.علاوه بر این با مدیرانی گفتگو می‌شود که برای معضلات شناسایی شده در حوزه تخصصی راهکارهای عملیاتی یافته‌اند.

آخرین قسمت‌های پادکست

قسمت ۱: آیین‌نامه ارزیابی کیفی توسط هیات وزیران اصلاح شد.

قسمت یک

تاریخ انتشار ۱۶ آبان ۱۴۰۰

در این بخش تمامی موارد و قسمت ها و موارد این اصلاحیه توسط دکتر خشایار کمانگیر مورد بررسی قرار گرفته است.

قسمت 2: بررسی تضاد اصلاحیه ارزیابی کیفی با قانون برگزاری مناقصات

قسمت دوم

تاریخ انتشار ۱۶ آبان ۱۴۰۰

دکتر خشایار کمانگیر بررسی کردند که اصلاحیه ارزیابی کیفی که توسط هیات وزیران صادر شده است با قانون برگزاری مناقصات چگونه و در کدام بخش ها و مواد قانون در تضاد است.

قسمت 3: بخشی از اصلاحیه ارزیابی کیفی هیات وزیران توسط مجلس لغو شد

قسمت سه

تاریخ انتشار ۱۶ آبان ۱۴۰۰

در این قسمت به بررسی لغو بخشی از اصلاحیه آیین‌نامه بند ج ماده 12 قانون برگزاری مناقصات که مرتبط با ارزیابی کیفی پیمانکاران و تامین کنندگان کالا است توسط مجلس شورای اسلامی پرداخته‌ایم.

در خبرنامه ما ثبت نام کرده و مشترک شوید

ما آخرین اخبار در مورد قوانین جدید، دستورالعمل ها و بخشنامه ها ، پادکست‌ها و آخرین سئوالات و نظرات را در اختیارتان قرار میدهیم.
error: پیشگام بینش از شما رعایت قانون کپی رایت را خواستار است!