سئوالات متداول

سئوالات متداولی که در مورد سامانه‌های پیشکام بینش را در زیر برایتان آورده‌ایم و امیدواریم جواب بیشتر سئوالات شما را داده باشیم.

لطفا اگر سئوالی داشتید که در لیست ما نبود با بخش مشاوره و پشتیبانی ما تماس بگیرید.

تمامی قوانین توسط تیم محتوای ما پایش می شوند و بررسی شده و به تیم پیاده سازی سپرده می‌وند. پس از پیاده سازی و تست بر روی سرورهای سازمان شما بروز رسانی می‌شوند.

به محض بروز رسانی قانون و مقرراتی جدید سامانه از طریق پیامک و پیام‌های سامانه سمیم به شما اطلاع رسانی می‌شود.

یکی از وظایف تیم پشتیبانی ، تیم حقوقی ، دفتر مدیریت پروژه‌ها و مرکز پاسخگویی پیشگام بینش بروز نگه داشتن دانش تمامی کاربران سامانه‌های ما در سازمان شماست، که از طریق برگزاری کلاس‌های آموزشی قوانین و کاربری سامانه‌ها صورت می‌گیرد.

به غیر از مراحل و فرآیندهای قانونی تیم استقرار ما فرآیندهای شما را استخراج کرده ، بررسی می‌کند و وضع مطلوب و بهینه را طراحی کرده و فرآیندها و فرم‌ها را بر اساس موارد سازمان شما پیاده سازی می‌کند.

از طریق فایل‌های اکسل موجود در سامانه‌های ما، تمام اطلاعات گذشته و حال اجرا و … را به راحتی در سیستم کانورت کنید به این ترتیب تمامی قراردادهای سازمان شما در یک سیستم متمرکز قرار خواهد گرفت و در آن به راحتی خواهید توانست تا به اطلاعات هر قرارداد دسترسی داشته باشید، به آن ها رسیدگی کنید و یا از آن ها گزارش تهیه کنید.

علاوه بر اسناد استاندارد حقوقی و معاملاتی سامانه سمیم،  این امکان وجود دارد که سازمان‌ شما (توسط کاربر ارشد) تمامی اسناد حقوقی و مالی و معاملاتی مخصوص خودش را به عنوان اسناد پیش فرض تعریف کند و بروز رسانی نماید.

تیم استقرار و راهبری ما وظیفه پیاده‌سازی این اسناد را در کنار تیمتان به عهده دارد